Steunpunt Korte Keten,

jouw eerste aanspreekpunt
voor vragen over de korte keten.

Over Steunpunt Korte Keten

Wat is Korte Keten?

De Korte keten is een duurzaam afzetsysteem van landbouwproducten. Het bestaat uit een uiteenlopende verzameling van bedrijven en initiatieven die moeilijk onder één hoed te vangen zijn. Toch hebben ze vijf basisprincipes gemeen:

  • Betrokkenheid van de consument
  • Een beperkt aantal schakels
  • Zeggenschap van de producent in de prijszetting
  • Regionale karakter
  • Contact van de consument met de landbouwpraktijk

 

 

Wij staan voor jou klaar

Steunpunt Korte Keten is een klein maar dynamisch team. Je kan bij ons terecht met al je vragen, ideeën en suggesties voor samenwerking in de korte keten.

 

Wat doet het Steunpunt Korte Keten

  • Informeren
  • Adviseren
  • Vormingen organiseren
  • Samenwerkingen ondersteunen
  • Belangen verdedigen

 

Zo kan je ons bereiken

Ann Detelder
Coördinator
016/24 39 49 of 0473/20 85 46
adetelder@samenferm.be

Bart Thoelen
Projectmedewerker
0473/2085 53
bthoelen@samenferm.be

Katrien Vanhoutte
Projectmedewerker Brussel Lust
0486/97 09 49
kvanhoutte@samenferm.be

Koen Vanhentenrijk
Vormingsverantwoordelijke
0477/97 63 63
kvanhentenrijk@samenferm.be

Patrick Pasgang
Adviseur marketing
016/28 61 38
patrick.pasgang@innovatiesteunpunt.be

Tineke D'hondt
Adviseur
0472/24 05 15
tdhondt@samenferm.be

Katia Vangoidtsenhoven
Administratief medewerker
016/24 39 54
kvangoidtsenhoven@samenferm.be

 

Ons adres

Remylaan 4B
3018 Wijgmaal